• III Spartakiada w Helenowie.

• 17 kwietnia na terenie Helenowa odbyła się trzecia z kolei Spartakiada. Odwiedzili nas uczniowie z różnych szkół. Swoich sił można było spróbować w wiosłowaniu na egrometrach, w biegach na różnych dystansach lub aktywnie spędzić czas biorąc udział w konkurencjach rekreacyjnych.

• Bieg Erasmusa.

• Dnia 12 - 04 - 2024 r. na boisku szkolnym Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD ,,Helenów" odbył się Bieg Erasmusa. W biegu sztafetowym uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 244 i Szkoły Branżowej I Stopnia TPD. Uczniowie biegli w dwóch drużynach: młodsi - 400 m. starsi - 1000 m. Szkołę Podstawową reprezentowało 5 uczniów, Szkołę Branżową 12 uczniów. Bieg przebiegał w miłej atmosferze, przy dopingu kolegów i koleżanek. Uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe kubki i latarki. Wspólnie spędziliśmy czas na boisku, podziwiając wyczyny fizyczne naszych ambitnych zawodników.

#BiegErasmusa #ErasmusDays