• ORDER UŚMIECHU

• 12 października 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie "ORDERU UŚMIECHU" p. Zbigniewowi Drzewieckiemu - Dyrektorowi Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "HELENÓW".

Podczas uroczystości nasi uczniowie byli odpowiedzialni za powitanie oraz oprowadzenie gości, a także część artystyczną.

• ZIELONA SZKOŁA

• W dniach 26.09-7.10.2022 uczniowie klas drugich uczestniczyli w wyjeździe na Zieloną Szkołę do Serocka. Wycieczka była zorganizowana wspólnie z Zespołem Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie.

Podczas wyjazdu uczniowie wykonywali przede wszystkim praktyczne czynności, przygotowujące ich do pracy w zawodzie. Oprócz tego uczestniczyli w lekcjach ogólnokształcących w pobliskiej szkole, a także integrowali się wspólnie zwiedzając, biorąc udział w zajęciach sportowych na siłowni oraz świeżym powietrzu, a także świetnie się bawiąc przy ogniskach oraz na dyskotekach.